Intensiv habilitering, fagnettverk

Barnehabiliteringa og habiliteringsavdelingen har i mange år drevet et PETØ - tilbud om intensiv trening til barn, ungdom og voksne pasienter med CP. Den intensive treningen har vært kontraktbasert og gitt i regi av PETØ-Instituttet i Budapest. Tilbudet ble evaluert i 2011.


Medlemmer

steinsvik.jpg

Leder Oddmar Ole Steinsvik, UNN Tromsø,
tel: 77 75 59 70, e-post: oddmar.ole.steinsvik@unn.no

De øvrige medlemmene er:

Anita Prebensen. Alta kommune
tel: 453 96 914, e-post: Anita.Prebensen@Alta.kommune.no

Benedicte Schleis, Finnmarkssykehuset
tel: 78 41 16 22, e-post: benedicte.schleis@finnmarkssykehuset.no

Eva Stensland, UNN Tromsø,
tel: 77 75 41 93, e-post: eva.stensland@unn.no

Elisabeth Johannessen, Valnesfjord Helsesportsenter
tel: 75 60 25 30, e-post: Elisabeth.Johannessen@vhss.no

Hanne Pauline Jensen, UNN Tromsø
tel: 77 75 59 76, e-post: hanne.pauline.jensen@unn.no

Hilde Lund,  Finnmarkssykehuset,
tel: 78 42 16 29, e-post: hilde.lund@finnmarkssykehuset.no

Monica Isabel Olsen, UNN Tromsø,
tel: 41 20 67 91, e-post: monica.isabel.olsen@unn.no

Ole Reidar Myrland, Kurbadet Tromsø,
tel: 77 66 88 00, e-post: ole.reidar.myrland@kurbadet.no

Per Wilhelmsen, UNN Tromsø,
tel: 90 97 16 87, e-post: per.wilhelmsen@unn.no

Peder Joakimsen, UNN Tromsø
tel: 77 75 41 82, e-post: peder.g.moe.joakimsen@unn.no

Ragnhild Gundersen, Valnesfjord Helsesportsenter
tel: 75 60 25 81, e-post: Ragnhild.Gundersen@vhss.no

Sander Henriksen, brukerrepresentant
e-post: sander.henriksen@gmail.com

Tove Bergkvist, Valnesfjord helsesportsenter,
tel: 47 66 99 16, e-post: tove.bergkvist@vhss.no