Medarbeidere i FRESK

Helse Nord FRESK (Fremtidens systemer i klinikken) består av dyktige medarbeidere som hver og én yter et viktig bidrag i arbeidet frem mot én journal i nord.

Leder av FRESK-programmet i Helse Nord: Bengt Flygel Nilsfors
 

Anderssen, Anne Paulinehttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/anderssen-anne-paulineAnderssen, Anne PaulineA
Appelbom, Merethehttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/appelbom-meretheAppelbom, MeretheA
Aspvik, Audhttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/aspvik-audAspvik, AudA
Bjørgve, Terjehttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/bjorgve-terjeBjørgve, TerjeB
Bless, Terjehttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/bless-terjeBless, TerjeB
Brox, Nina Bjæringhttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/brox-nina-bjeringBrox, Nina BjæringB
Christensen, Bentehttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/christensen-benteChristensen, BenteC
Engeseth, Kolbjørnhttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/engeseth-kolbjornEngeseth, KolbjørnE
Engesland, Andréhttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/engesland-andrEngesland, AndréE
Georgsen, Mona Lisahttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/georgsen-mona-lisaGeorgsen, Mona LisaG
Halvorsen, Åshildhttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/halvorsen-ashildHalvorsen, ÅshildH
Hellemo, Terjehttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/hellemo-terjeHellemo, TerjeH
Henriksen, Marithttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/henriksen-maritHenriksen, MaritH
Hokland, Michellehttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/hokland-michelleHokland, MichelleH
Johnsgård, Tinehttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/johnsgard-tineJohnsgård, TineJ
Kallbekken, Solfridhttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/kallbekken-solfridKallbekken, SolfridK
Kragh, Majbrithttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/kragh-majbritKragh, MajbritK
Kristiansen, Per-Eirikhttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/kristiansen-per-eirikKristiansen, Per-EirikK
Lauritsen, Kamillahttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/lauritsen-kamillaLauritsen, KamillaL
Lillehaug, Stevehttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/lillehaug-steveLillehaug, SteveL
Lydersen, Hildehttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/lydersen-hildeLydersen, HildeL
Mathisen, Gro Halsethhttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/mathisen-gro-halsethMathisen, Gro HalsethM
Nilsfors, Bengt Flygelhttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/nilsfors-bengt-flygelNilsfors, Bengt FlygelN
Nilssen, Ann-Britthttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/nilssen-ann-brittNilssen, Ann-BrittN
Ovesen, Pål Catohttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/ovesen-pal-catoOvesen, Pål CatoO
Silsand, Linehttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/silsand-lineSilsand, LineS
Sivertsen-Bjørklund, Roy-Arnehttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/sivertsen-bjorklund-roy-arneSivertsen-Bjørklund, Roy-ArneS
Trane, Ingmarhttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/trane-ingmarTrane, IngmarT
Trondsen, Torehttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/trondsen-toreTrondsen, ToreT
Ulriksen, Gro-Hildehttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/ulriksen-gro-hildeUlriksen, Gro-HildeU


Fant du det du lette etter?
Tilbakemeldingen vil ikke bli besvart. Ikke send personlig informasjon, for eksempel epost, telefonnummer eller personnummer.