Medarbeidere i FRESK

Her finner du en alfabetisk oversikt over medarbeidere i FRESK-programmet i Helse Nord (ansatte og innleide i det regionale prosjektet).

Leder av FRESK-programmet i Helse Nord: Bengt Flygel Nilsfors
 

Finner du ikke den du leter etter på lista under?

Ta kontakt med prosjektleder eller andre nøkkelpersoner i FRESK, som kan henvise deg videre til rett person i prosjektet.

Anderssen, Anne Paulinehttps://helse-nord.no/fresk/nokkelpersoner-i-fresk/anderssen-anne-paulineAnderssen, Anne PaulineA
Appelbom, Merethehttps://helse-nord.no/fresk/nokkelpersoner-i-fresk/appelbom-meretheAppelbom, MeretheA
Aspvik, Audhttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/aspvik-audAspvik, AudA
Bjørgve, Terjehttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/bjorgve-terjeBjørgve, TerjeB
Bless, Terjehttps://helse-nord.no/fresk/nokkelpersoner-i-fresk/bless-terjeBless, TerjeB
Brox, Nina Bjæringhttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/brox-nina-bjeringBrox, Nina BjæringB
Christensen, Bentehttps://helse-nord.no/fresk/nokkelpersoner-i-fresk/christensen-benteChristensen, BenteC
Engeseth, Kolbjørnhttps://helse-nord.no/fresk/nokkelpersoner-i-fresk/engeseth-kolbjornEngeseth, KolbjørnE
Engesland, Andréhttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/engesland-andrEngesland, AndréE
Faisal Khanhttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/faisal-khanFaisal KhanF
Georgsen, Mona Lisahttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/georgsen-mona-lisaGeorgsen, Mona LisaG
Halvorsen, Åshildhttps://helse-nord.no/fresk/nokkelpersoner-i-fresk/halvorsen-ashildHalvorsen, ÅshildH
Hanne Winge Kvareneshttps://helse-nord.no/fresk/nokkelpersoner-i-fresk/hanne-winge-kvarenesHanne Winge KvarenesH
Hellemo, Terjehttps://helse-nord.no/fresk/nokkelpersoner-i-fresk/hellemo-terjeHellemo, TerjeH
Henriksen, Marithttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/henriksen-maritHenriksen, MaritH
Hokland, Michellehttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/hokland-michelleHokland, MichelleH
Johansen, Heidihttps://helse-nord.no/fresk/nokkelpersoner-i-fresk/johansen-heidiJohansen, HeidiJ
Johnsgård, Tinehttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/johnsgard-tineJohnsgård, TineJ
Kallbekken, Solfridhttps://helse-nord.no/fresk/nokkelpersoner-i-fresk/kallbekken-solfridKallbekken, SolfridK
Kragh, Majbrithttps://helse-nord.no/fresk/nokkelpersoner-i-fresk/kragh-majbritKragh, MajbritK
Kristiansen, Per-Eirikhttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/kristiansen-per-eirikKristiansen, Per-EirikK
Lauritsen, Kamillahttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/lauritsen-kamillaLauritsen, KamillaL
Lillehaug, Stevehttps://helse-nord.no/fresk/nokkelpersoner-i-fresk/lillehaug-steveLillehaug, SteveL
Lisa Beate Johansenhttps://helse-nord.no/fresk/nokkelpersoner-i-fresk/lisa-beate-johansenLisa Beate JohansenL
Lydersen, Hildehttps://helse-nord.no/fresk/nokkelpersoner-i-fresk/lydersen-hildeLydersen, HildeL
Mathisen, Gro Halsethhttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/mathisen-gro-halsethMathisen, Gro HalsethM
Nilsfors, Bengt Flygelhttps://helse-nord.no/fresk/nokkelpersoner-i-fresk/nilsfors-bengt-flygelNilsfors, Bengt FlygelN
Nilssen, Ann-Britthttps://helse-nord.no/fresk/nokkelpersoner-i-fresk/nilssen-ann-brittNilssen, Ann-BrittN
Oksavik, Gøranhttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/oksavik-goranOksavik, GøranO
Ovesen, Pål Catohttps://helse-nord.no/fresk/nokkelpersoner-i-fresk/ovesen-pal-catoOvesen, Pål CatoO
Øystein Nylundhttps://helse-nord.no/fresk/nokkelpersoner-i-fresk/oystein-nylundØystein NylundØ
Reintz, Mortenhttps://helse-nord.no/fresk/nokkelpersoner-i-fresk/reintz-mortenReintz, MortenR
Severinsen, Gro-Hildehttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/severinsen-gro-hildeSeverinsen, Gro-HildeS
Silsand, Linehttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/silsand-lineSilsand, LineS
Sivertsen-Bjørklund, Roy-Arnehttps://helse-nord.no/fresk/nokkelpersoner-i-fresk/sivertsen-bjorklund-roy-arneSivertsen-Bjørklund, Roy-ArneS
Trane, Ingmarhttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/trane-ingmarTrane, IngmarT
Trondsen, Torehttps://helse-nord.no/fresk/medarbeidere-i-fresk/trondsen-toreTrondsen, ToreT

Fant du det du lette etter?
Tilbakemeldingen vil ikke bli besvart. Ikke send personlig informasjon, for eksempel epost, telefonnummer eller personnummer.