Ledelsen i Helse Nord RHF

Hilde Rolandsen

Hilde Rolandsen, fungerende administrerende direktør
Telefon: 915 68 738
E-post: hilde.rolandsen@helse-nord.no

Last ned høyoppløselig bilde av Hilde Rolandsen (jpg)


Geir Tollåli

Geir Tollåli, fagdirektør
Telefon: 909 45 509
E-post: geir.tollali@helse-nord.no​

Last ned høyoppløselig bilde av Geir Tollåli (jpg)

Administrasjon- og stabsavdelingen
Anne May Knudsen

Anne May Knudsen, kommunikasjons- og samfunnskontaktdirektør
Telefon: 975 92 815
E-post: amk@helse-nord.no​

Last ned høyoppløselig bilde av Anne May Knudsen (jpg)

Kommunikasjons- og samfunnskontaktavdelingen

Jonny Brodersen

Jonny Brodersen, direktør for sikkerhet og beredskap
Telefon: 934 06 850
E-post: jonny.brodersen@helse-nord.no

Sikkerhets- og beredskapsavdelingen


Anne-Stina Nordmo, stabsdirektør
Telefon:   952 48 508
E-post: ​​anne.stina.nordmo@helse-nord.no

Administrasjon- og stabsavdelingen

Antia Menztoni-Einarsen

Anita Mentzoni-Einarsen, HR-direktør

Telefon:​ 963 39 723
E-post: anita.mentzoni-einarsen@helse-nord.no

HR- og organisasjonsavdelingen

Erik Arne Hansen

Erik Arne Hansen, økonomidirektør

Telefon: 480 06 069
E-post: erik.arne.hansen@helse-nord.no

Økonomiavdelingen

Jon Tomas Finnsson

​Jon Tomas Finnsson, avdelingsdirektør

Telefon: 994 28 377
E-post: jon.tomas.finnsson@helse-nord.no

Helsefagavdelingen


Fant du det du lette etter?